BOSCH 160mm átlós oldalfogó - 1600A01TH9
Külső raktárban
/
Termékkód: 1600A01TH9
Hivatalos kereskedő
Külső raktárban
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
Robusztus, hosszú élettartamú fogó átlós oldallapátokkal professzionális használatra.
technikai paraméterek
  • Fogó típus Átlós oldalkés
  • Egykezes használat ✓
  • Csúszásgátló fogantyú ✓
  • Nagy kar kialakítás ✓
  • Edzett vágóélek
  • Vágási átmérő nagy keménység 2 mm
  • Vágási átmérő kemény 2,3 mm
  • Súlya 0,224 kg
  • Vágási átmérő puha 4 mm
  • Vágási átmérő közepes kemény 2,8 mm
  • Szerszám méretei (hossz) 165 mm
  • A szerszám méretei (szélesség) 57 mm
  • Szerszám méretei (magasság) 24 mm
  • Ergonomikus fogantyú ✓
  • Puha markolat ✓
  • Anyaga króm-vanádium
  • Vörösréz szakítószilárdság 266 N/mm²
  • Szakítószilárdságú acélszeg 715 N/mm²
  • Erősen edzett acél szakítószilárdsága 2030 N/mm²
  • Szakítószilárdság közönséges acélhuzal 1298 N/mm²
  • Rozsdaállóság
  • Csiszolt fogófej
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
KNIPEX Fogó 120mm vám elektronikához / 6462120 Knipex
2 hét
A kosárban
KNIPEX Fogó 200mm vám / 6801200 Knipex
2 hét
KNIPEX Fogó 160mm oldalcsupaszító Cr / 1426160
Utolsó 3 darab
Akció
FISKARS PowerGear™ karoszszorító fogó, áttételes, 36 cm | 1027213
Utolsó 2 darab
KNIPEX Fogó 115mm-es vám elektronikához / 6442115 Knipex
KNIPEX Fogó 115mm-es vám elektronikához / 6402115 Knipex
KNIPEX Fogó 210mm / 5000210
KNIPEX Fogó 210mm / 5000210
Utolsó darab
Utolsó darab
KNIPEX Fogó 160 mm-es optikai kábelek vágásához / 7251160 Knipex
Utolsó 2 darab
KNIPEX Fogó 160mm nagy teherbírású / 6701160 Knipex
KNIPEX Fogó 120mm-es vám elektronikához / 6432120 Knipex
KNIPEX Fogó 180mm / 5000180
KNIPEX Fogó 180mm / 5000180
KNIPEX Fogó 200mm nagy teherbírású / 6701200 Knipex
KNIPEX Fogó 160mm / 5000160 Knipex
Akció
FISKARS PowerGear™ pákás szorítófogó, áttételes, 61 cm | 1027214
DeWALT Hasító fogó 250mm DWHT074275
Rendelésre
KNIPEX Fogó 225mm / 5000225
KNIPEX Fogó 180mm vám / 6801180 Knipex
KNIPEX Fogó 140mm nagy teherbírású / 6701140 Knipex
KNIPEX Fogó 200mm ívelt / 6101200 Knipex
KNIPEX Fogó 115mm-es vám elektronikához / 6452115 Knipex