CMT C27130024M Ultra vékony penge hosszirányú vágáshoz - D300x2,6 d30 Z24 HW
Rendelésre
/
Termékkód: C27130024M
Hivatalos kereskedő
Rendelésre
Leírás:
  • • Visszarúgás és lemezelakadás elleni kialakítás
  • • Választható keményfém fogak
  • • Ultravékony, lézerrel vágott test
  • • Kiváló minőségű acél
  • • Hangszigetelt
  • CMT fűrészlapstabilizátor használatát javasoljuk 200 mm-es és nagyobb átmérőkhöz.
  • • Gépek: Gérvágó és asztali fűrészek.
  • • Anyaga: puha és kemény fa, OSB lap és rétegelt lemez.
Technikai paraméterek:
  • Vágási átmérő 300 mm
  • Befogó átmérő 30 mm
  • Fogak száma 24
  • Fogtípus váltakozva ferde (ATB, WZ)
  • Fogszélesség 2,6 mm
  • Test szélessége 1,8 mm
  • Arcszög 22°
  • A homlok ferde szöge 8°
  • Hátsó szög 10°
  • Hangszigetelés Igen
  • Meghajtó furatok COMBI3
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
BOSCH 2608640443 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,8 mm, 40
jelenleg nem elérhető
A kosárban
BOSCH 2608640433 - Optiline Wood fűrészlap 216 x 30 x 2,0 mm, 60
Utolsó darab
BOSCH 2608640436 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,0 mm, 60
Utolsó darab
BOSCH 2608640438 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,0 mm, 40
Külső raktárban
BOSCH 2608640451 - Többféle anyagú fűrészlap 254 x 30 x 3,2 mm, 96
Külső raktárban
BOSCH 2608640449 - Többféle anyagú fűrészlap 254 x 30 x 3,2 mm, 60
BOSCH 2608640445 - Többféle anyagú fűrészlap 210 x 30 x 2,5 mm, 80
BOSCH 2608640442 - Optiline Wood fűrészlap 305 x 30 x 2,5 mm, 96
jelenleg nem elérhető
BOSCH 2608640440 - Optiline Wood fűrészlap 305 x 30 x 2,5 mm, 40
BOSCH X-LOCK készlet 125 mm, vágó és szálcsiszoló tárcsa, CMW - 2 608 619 374
Utolsó 2 darab
BOSCH 2608640453 - Többféle anyagú fűrészlap 305 x 30 x 3,2 mm, 96
BOSCH 2608640432 - Optiline Wood fűrészlap 216 x 30 x 2,0 mm, 48
BOSCH 2608640430 - Optiline Wood fűrészlap 210 x 30 x 2,0 mm, 48
BOSCH 2608640452 - Többféle anyagú fűrészlap 305 x 30 x 3,2 mm, 80
BOSCH 2608640446 - Többféle anyagú fűrészlap 216 x 30 x 2,5 mm, 60
BOSCH X-LOCK keményfém több kerék 125 mm -2 608 619 284 - Vágókerék
Utolsó 3 darab
BOSCH 2608640447 - Többféle anyagú fűrészlap 216 x 30 x 2,5 mm, 80
BOSCH 2608640434 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,0 mm, 24
BOSCH 2608640450 - Többféle anyagú fűrészlap 254 x 30 x 3,2 mm, 80
BOSCH 2608640441 - Optiline Wood fűrészlap 305 x 30 x 2,5 mm, 60