FESTOOL Csiszolókorong STF-D150/48 P24 SA/25 Saphir
jelenleg nem elérhető
Termékkód: 575194
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
A vastag bevonatokat egyszerűen lecsiszolják.
Előnyök és előnyök
  • Extrém stressz esetén
  • Vastag bevonatok eltávolítására
  • Nagy teljesítményű csiszolóanyag
Felhasználói előnyök
  • Nagy teljesítményű csiszolóanyag extrém igénybevételhez
  • Vastag rétegek csiszolása kemény aljzatokon
  • Festők és lakkozók
  • Asztalosok
Alkalmas
  • RO 150, ES 150, ETS 150, ETS EC 150, LEX 150, WTS 150, HSK-D 150 típusokhoz
  • MULTI-JETSTREAM 2
  • igényes használati feltételekhez
egy kartondobozban
All inclusive garancia --> További információ
technikai paraméterek
  • Szemcseméret P24
  • Átmérő 150,00 mm
  • A csomag tartalma 25 db.
  • VSE = kereskedelmi szállító egység a rendelési számhoz. szám 1 db.
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Expert for Metal A 30 T BF, 150 mm, 6,0 mm
Szállításra kész
A kosárban
BOSCH X-LOCK N377 fém tisztító tárcsa, 125 mm - 2 608 621 833
Szállításra kész
BOSCH 1608600069 - Köszörűkorong egyenes köszörűhöz 125 mm, 20 mm, 24
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Expert for Metal A 30 T BF, 125 mm, 6,0 mm
Utolsó 2 darab
BOSCH X-LOCK SfM 125 x 6 mm T27 - 2 608 619 366
BOSCH 1608600068 - Köszörűkorong egyenes köszörűhöz 125 mm, 20 mm, 20
BOSCH Kúpos csiszolótárcsa - fémekhez/öntöttvashoz 90 mm, 110 mm, 55 mm, 16
Külső raktárban
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Standard for Metal A 24 P BF, 115 mm, 22,23 mm, 6,0 mm
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Expert for Metal A 30 T BF, 115 mm, 6,0 mm
Külső raktárban
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Best for Metal A 2430 T BF, 230 mm, 7,0 mm
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Expert Inox AS 30 S INOX BF-hez, 125 mm, 6,0 mm
Utolsó 2 darab
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Expert for Metal X-Lock 125 x 6 x 22,23
BOSCH EXPERT N475 SCM X-LOCK tárcsa 125 mm, közepesen finom - 2608901474
BOSCH Félig rugalmas csiszolókorong WA 46 BF, 125 mm, 3,0 mm
Utolsó 4 darab
BOSCH 1608600059 - Köszörűkorong egyenes köszörűhöz 100 mm, 20 mm, 24
BOSCH X-LOCK szálas csiszolókorongok, felülnyomásos változat, műanyag lemez, Ø 125 mm, G 60, X571, Best fo
BOSCH Csiszolókorong felülnyomással Standard for Metal A 24 P BF, 230 mm, 22,23 mm, 6,0 mm
BOSCH 2609256255 - 12 részes. szálas csiszolótárcsa készlet sarokcsiszolóhoz, korund 180
BOSCH Expert INOX-hoz 2 db. × 76 × 4 × 10 mm – csiszolókorong - 2608601705
BOSCH F460 Easy Cut&Grind a könnyű vágáshoz és köszörüléshez, 50 mm, P120 - 2608000713