DeWALT DCK2051H2T – AKU kombinált készlet PowerStack™ 18V, 2×AKU 5.0Ah, TSTAK™ bőrönd
Utolsó darab
/
Termékkód: DCK2051H2T-QW
Hivatalos kereskedő
Utolsó darab
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
LEÍRÁS:
DeWalt DCD800
  • A DEWALT akkus fúró-csavarozó új generációja a régebbi DCD791 modellt váltja fel
  • Akár 40%-kal nagyobb teljesítmény és 25%-kal kisebb méret a DCD796-hoz képest
  • Továbbfejlesztett forgó LED 3 pozícióval
  • Teljesen fém kétfokozatú sebességváltó
  • Kefe nélküli motor 18V
  • fúrás - csavarozás
  • fém tokmány
  • 15 nyomaték beállítás
  • Alapjárati fordulatszám 0 - 650/ 2000 ford/perc.
  • Tokmány kapacitása 1,5 – 13 mm
  • Nyomaték 90/34 Nm
  • Max. furatátmérő (fa) 40 mm
  • Max. furat átmérője (fém) 13 mm
  • Max. furatátmérő (falazott) 13 mm
  • Hossza 177 mm
  • Súlya 1,2 kg
DeWalt DCF850
  • Kefe nélküli motor
  • A fej hossza mindössze 100 mm – ultrakompakt méret a könnyű használat érdekében szűk helyeken
  • Nyomaték 205 Nm
  • A túlterhelés elleni védelem állandó fordulatszámot biztosít terhelés alatt
  • LED háttérvilágítás
  • Akkumulátor feszültség: 18 V
  • Az ütések száma 1. sebesség: 0-400 bpm
  • 2. sebességű ütések száma: 0-2800 bpm
  • 3. sebességű ütések száma: 0-3800 bpm
  • Alapjárati fordulatszám 1. fordulatszám: 0-1000 ford./perc
  • Alapjárati fordulatszám 2. fordulatszám: 0-2800 ford./perc
  • Alapjárati fordulatszám 3. fordulatszám: 0-3250 ford./perc
  • Szerszámbilincs: 1/4"
  • Max. nyomaték: 205 Nm