BOSCH EXPERT EXWS20-150SB - Sarokcsiszoló - 06017D5300
Szállításra kész
Termékkód: 06017D5300
Hivatalos kereskedő
Szállításra kész
Termékleírás
AZ EXPERT EXWS20-150SB maximális ipari teljesítményt nyújt a 2000 W-os hatalmas teljesítményének köszönhetően. Ez az EXPERT szerszám hosszú élettartammal és alacsonyabb karbantartási igénnyel rendelkezik a kefementes motor miatt. Kiváló ergonómiát kínál, és a legkisebb fogantyúkerülettel bír a kis sarokcsiszolók legmagasabb teljesítménykategóriájában. Az EXPERT EXWS20-150SB a felhasználó legmagasabb szintű biztonságát garantálja a szegmensében, köszönhetően a fejlett védelmi funkciók sorozatának, mint például a KickBack Control (megállítja a motort, ha a szerszám megakad), Drop Control (leállítja a motort, ha a szerszám leesik), újraindítás elleni védelem (megállítja a motort, hogy ne induljon újra automatikusan áramkimaradás után), túlterhelés elleni védelem (megakadályozza a túlmelegedést), fokozatos indítás és fékrendszer. A munkafolyamat optimalizálható a LED jelzőfénnyel, amely tájékoztat a szerszám állapotáról. Ez a szerszám fejlett közvetlen hűtéssel és hőmérséklet-ellenőrzéssel rendelkezik, valamint magasabb porvédelmi szinttel bír, kivehető porfilterrel.
Műszaki paraméterek
  • Tápegység feszültsége: 230 V
  • Névleges teljesítmény: 2000 W
  • Üresjárati fordulatszám: 2400 – 9700 perc-1
  • Teljesítmény: 1400 W
  • Csiszolóorsó menete: M14
  • Korong átmérő: 150 mm
  • Csiszoló tányér átmérő: 150 mm
  • Fúrás: Ø 22,20 mm
  • A szerszám méretei (szélesség x hosszúság x magasság): 148 x 392 x 141 mm