BOSCH EXPERT EXWS30-230PB - Sarokcsiszoló - 06018G1101
Utolsó 2 darab
Termékkód: 06018G1101
Hivatalos kereskedő
Utolsó 2 darab
Termékleírás
AZ EXPERT EXWS30-230B 2800 W-os szénkefementes motorjának köszönhetően magas anyageltávolítási sebességet biztosít, amely egyben csökkenti a karbantartási igény gyakoriságát a kevesebb kopóalkatrész és a szénkefák elkerülése révén. Ez az eszköz sokoldalú biztonságot és praktikusságot nyújt elektronikus fékkel, amely kevesebb mint 3 másodperc alatt megállítja a tárcsát, KickBack Control funkcióval, újraindulás elleni védelemmel és fokozatos indítással. A beépített Vibration Control rendszernek köszönhetően, amely minimalizálja a rezgéseket, a munka kevésbé fárasztó lesz.
AZ EXPERT EXWS30-230B fémek, burkolatok, csempék és falazatok csiszolására és vágására készült.
Műszaki adatok
  • Tápegység feszültsége: 230 V
  • Névleges teljesítmény: 2800 W
  • Teljesítmény: 2800 W
  • Csiszolóorsó menete: M14
  • Fő fogantyú: Kiskereskedelmi
  • Tárcsa átmérője: 230 mm
  • Kefés tárcsa átmérője: 100 mm
  • Fúrás: Ø 22,23 mm
  • Eszköz méretei (szélesség x hosszúság x magasság): 110 x 530 x 150 mm