FESTOOL Fecskefarkú maró HW S8 D14.3/16/10°
jelenleg nem elérhető
/
Termékkód: 491164
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
Felhasználói előnyök
Alkalmas
  • 900 OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400
  • a WZO 14 fecskefarkú csukló kinyitásához
csomagolás önkiszolgáló értékesítéshez
All inclusive garancia --> További információ
technikai paraméterek
  • D 14,30 mm
  • NL 16,00 mm
  • GL 50,00 mm
  • Alfa 10,00 °
  • 8 mm-rel
  • A csomag tartalma 1 db.
  • VSE = kereskedelmi szállító egység a rendelési számhoz. szám 1 db.
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
BOSCH Beállító marók 12 mm, D1 12,7 mm, L 50,8 mm, G 106,8 mm
A kosárban
BOSCH B 32 G marófúró Rotocuthoz 3,17 mm, L 25 mm, G 50 mm
Külső raktárban
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 9,5 mm, L 25,8 mm, G 71,5 mm
BOSCH V-horony marók 8 mm, D1 11 mm, L 14 mm, G 45 mm, 60°
BOSCH V-horony marók 8 mm, L 31,8 mm, L 19 mm, G 51 mm, 90°
Külső raktárban
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 25,4 mm, G 68 mm
BOSCH V-horony marók 8 mm, L 12,7 mm, L 10 mm, G 44,5 mm, 90°
BOSCH V-horony marók 8 mm, D1 16 mm, L 16 mm, G 45 mm, 90°
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 16 mm, L 20 mm, G 60 mm
BOSCH B 64 CU marófúró Rotocuthoz 6,35 mm, L 50 mm, G 80 mm
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 40 mm, G 84 mm
BOSCH 1609200314 - 4 részes szabadkézi marókészlet 6 mm, 13; 13; 13; 13 mm
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 25,4 mm, G 71,5 mm
BOSCH B 32 CU marófúró Rotocuthoz 3,17 mm, L 35 mm, G 70 mm
Utolsó darab
BOSCH 1609200307 - 3 részes szabadkézi marókészlet 6 mm, 16; 16; 16-7 mm
BOSCH Fecskefarkú marók 8 mm, D1 14 mm, L 14 mm, G 55 mm, 15°
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 13 mm, G 56 mm
Utolsó darab
BOSCH Beállító marók 12 mm, D1 12,7 mm, L 38,5 mm, G 93,6 mm
BOSCH Fazettáló maró, 6 mm - 2608628448
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 9,5 mm, L 25,4 mm, G 68 mm