BOSCH GLL 12V-100-33 CG - Vonalzó lézer - 0601065400
Utolsó 2 darab
/
Termékkód: 0601065400
Hivatalos kereskedő
Utolsó 2 darab
Robusztus, intuitív vonallézer 12 V kategóriában, amely lehetővé teszi a fáradság nélküli vízszintezést
Élvezze a megszakítás nélküli munkát a 12 V-os lítium-ion akkumulátor és az alkáli elemek közötti rugalmas váltás lehetőségének köszönhetően, amely megszünteti az akkumulátor lemerüléséből adódó leállásokat
Műszaki paraméterek
  • Tápfeszültség:
    • akkumulátor 12 V
    • 4 db LR6, 1,5 V (AA) elem
  • Lézer dióda: 500 – 540 nm, < 10 mW
  • Üzemeltetési hőmérséklet: -10 – 40 °C
  • Tárolási hőmérséklet: -20 – 70 °C
  • Lézer osztály: 2
  • Munkatartomány: 30 m-ig terjedő sugár
  • Hatótávolság vevővel: 100 m-ig terjedő sugár
  • Szintezési pontosság: ±0,3 mm/mᵃ
  • Önszintezési tartomány: ± 4°
  • Önszintezési stabilizálási idő: 4 s
  • Por- és fröccsenő víz elleni védelem: IP65 (kivéve az akkumulátort vagy az akkumulátor adaptert)
  • Állvány menete: 1/4", 5/8"
  • Súly: kb. 0,96 kg
  • Lézer vonal színe: zöld
  • Projekció: 3 x 360° vonal
  • Kompatibilis lézer vevők: LR 7
Szállítási terjedelem
  • 4× 1,5 V LR6 (AA) elem