BOSCH GLL 12V-100-33 CG - Vonalzó lézer - 0601065401
Utolsó darab
/
Termékkód: 0601065401
Hivatalos kereskedő
Utolsó darab
Robusztus, intuitív vonallézer 12 V kategóriában, amely megkönnyíti a vízszintezést
Élvezze a megszakítás nélküli munkát a 12 V-os lítium-ion akkumulátor és az alkáli elemek közötti rugalmas váltás lehetőségének köszönhetően, amely megszünteti az akkumulátor lemerüléséből adódó leállásokat
Műszaki paraméterek
  • Tápfeszültség:
    • akkumulátor 12 V
    • 4 db LR6, 1,5 V (AA) elem
  • Lézer dióda: 500 – 540 nm, < 10 mW
  • Működési hőmérséklet: -10 – 40 °C
  • Tárolási hőmérséklet: -20 – 70 °C
  • Lézer osztály: 2
  • Munkatartomány: 30 m-ig terjedő sugár
  • Hatótávolság vevővel: 100 m-ig terjedő sugár
  • Szintezési pontosság: ±0,3 mm/mᵃ