FESTOOL Gyémánt fűrészlap SSB 90/OSC/DIA
jelenleg nem elérhető
Termékkód: 204414
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
Precíz vágás és tisztítás.
Előnyök és előnyök
  • rendkívül hosszú élettartam és tartósság a kiváló minőségű gyémántrétegnek köszönhetően
  • A fűrészlap egyszerű és szerszámmentes cseréje lehetővé teszi a gyors munka folytatását
  • Közvetlen szívás lehetősége az egészséges munkavégzés érdekében a rendszerben
Felhasználói előnyök
Alkalmas
  • az OSC 18-hoz
  • 90 mm átmérőjű gyémánt fűrészlap
csomagolás önkiszolgáló értékesítéshez
All inclusive garancia --> További információ
technikai paraméterek
  • A csomag tartalma 1 db.
  • VSE = kereskedelmi szállító egység a rendelési számhoz. szám 1 db.
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
BOSCH X-LOCK készlet 125 mm, vágó és szálcsiszoló tárcsa, CMW - 2 608 619 374
Utolsó 2 darab
A kosárban
BOSCH 2608640452 - Többféle anyagú fűrészlap 305 x 30 x 3,2 mm, 80
Külső raktárban
BOSCH 2608640445 - Többféle anyagú fűrészlap 210 x 30 x 2,5 mm, 80
Külső raktárban
BOSCH 2608640441 - Optiline Wood fűrészlap 305 x 30 x 2,5 mm, 60
BOSCH 2608640449 - Többféle anyagú fűrészlap 254 x 30 x 3,2 mm, 60
BOSCH X-LOCK keményfém több kerék 125 mm -2 608 619 284 - Vágókerék
Utolsó 3 darab
BOSCH 2608640430 - Optiline Wood fűrészlap 210 x 30 x 2,0 mm, 48
BOSCH 2608640442 - Optiline Wood fűrészlap 305 x 30 x 2,5 mm, 96
BOSCH 2608640438 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,0 mm, 40
BOSCH 2608640447 - Többféle anyagú fűrészlap 216 x 30 x 2,5 mm, 80
BOSCH 2608640432 - Optiline Wood fűrészlap 216 x 30 x 2,0 mm, 48
Utolsó darab
BOSCH 2608640434 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,0 mm, 24
BOSCH 2608640440 - Optiline Wood fűrészlap 305 x 30 x 2,5 mm, 40
BOSCH 2608640433 - Optiline Wood fűrészlap 216 x 30 x 2,0 mm, 60
Utolsó darab
BOSCH 2608640451 - Többféle anyagú fűrészlap 254 x 30 x 3,2 mm, 96
BOSCH 2608640446 - Többféle anyagú fűrészlap 216 x 30 x 2,5 mm, 60
BOSCH 2608640453 - Többféle anyagú fűrészlap 305 x 30 x 3,2 mm, 96
BOSCH 2608640436 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,0 mm, 60
BOSCH 2608640450 - Többféle anyagú fűrészlap 254 x 30 x 3,2 mm, 80
BOSCH 2608640443 - Optiline Wood fűrészlap 254 x 30 x 2,8 mm, 40