FESTOOL Gyémánt lemez DIA HARD-D150
jelenleg nem elérhető
Termékkód: 769069
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
Kiváló eredmény kemény aljzatok megmunkálásakor.
Előnyök és előnyök
  • Nagyon kemény aljzatok gyors marása a 11 mm-es gyémántszegmens magasságának köszönhetően
  • Az első osztályú anyagok és a szegmensmagasság nagyon hosszú élettartamot biztosítanak
  • Egyszerű rögzítés a szerszámfejhez néhány mozdulattal
Felhasználói előnyök
  • Kemény régi betonhoz, epoxigyanták kemény alapon, rétegek és festékek betonhoz
Alkalmas
  • RG 150, RGP 150 esetén
  • pótkerék szerszámfejhez DIA HARD-D150
csomagolás önkiszolgáló értékesítéshez
All inclusive garancia --> További információ
technikai paraméterek
  • Átmérő 150,00 mm
  • Aktív felület 3660 mm²
  • Szegmens magasság 11 mm
  • VSE = kereskedelmi szállító egység a rendelési számhoz. szám 1 db.
  • A csomag tartalma 1 db.
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
BOSCH Gyémánt vágókorong A legjobb Universal Turbo 180 x 22,23 x 2,5 x 12 mm
A kosárban
BOSCH X-LOCK szabvány univerzális 125 x 22,23 x 2 x 10 - 2 608 615 166 - Gyémánt vágótárcsa
Utolsó darab
BOSCH X-LOCK Legjobb az univerzális 115 x 22,23 x 2,2 x 12-hez - 2 608 615 160
BOSCH 2608615057 - Gyémánt vágókorong Univerzális szabvány 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
Külső raktárban
BOSCH Eco gyémánt vágótárcsa univerzálishoz 230 x 22,23 mm
Szállításra kész
Akció
BOSCH Egyenes vágótárcsa Rapido Multi Construction ACS 46 V BF, 230 mm, 1,9 mm - 2608602767
Szállításra kész
BOSCH 2608615076 - Gyémánt vágótárcsa Legjobb keménykerámiához 115 x 22,23 x 1,4 x 10
BOSCH Egyenes vágótárcsa Standard Stone C 30 S BF, 125 mm, 22,23 mm, 3,0 mm
BOSCH Expert for Mortar fugázókorongok 125 x 6 x 7 x 22,23 mm
BOSCH Expert for Mortar fugázókorongok 115 x 6 x 7 x 22,23 mm
BOSCH Egyenes vágótárcsa Rapido Multi Construction ACS 60 V BF, 125 mm, 1,0 mm
Külső raktárban
BOSCH 2608615064 - Gyémánt vágókorong, Univerzális szabvány 180 x 22,23 x 2,4 x 10 mm
BOSCH Egyenes vágótárcsa Rapido Multi Construction ACS 60 V BF, 115 mm, 1,0 mm
BOSCH Gyémánt vágókorong A legjobb Universal Turbo 230 x 22,23 x 2,5 x 15 mm-hez
BOSCH Gyémánt vágókorong A legjobb Universal Turbo 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 12 mm
BOSCH Gyémánt vágókorong A legjobb Universal Turbo 150 x 22,23 x 2,4 x 12 mm-hez
BOSCH 2608615060 - Gyémánt vágókorong, Univerzális szabvány 125 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
Utolsó darab
BOSCH 2608615058 - Gyémánt vágókorongok Univerzális szabvány 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm