FESTOOL Másológyűrű KR-D 30.0/21.5/OF 2200
jelenleg nem elérhető
/
Termékkód: 497453
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
Előnyök és előnyök
  • Speciális másológyűrű különösen hosszú vágókhoz
Felhasználói előnyök
  • Sablon marás
Alkalmas
  • 2200 OF-ért
  • Extra hosszú biztonsági másológyűrű D 30, 21 mm magas, elengedhetetlen a 497455 és 497456 cserélhető lemezes marók használatához
csomagolás önkiszolgáló értékesítéshez
All inclusive garancia --> További információ
technikai paraméterek
  • D 30,00 mm
  • D 27,00 mm