FESTOOL {Profilfräser} HW R20.5/16/D32/57 S12
jelenleg nem elérhető
/
Termékkód: 492711
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
Előnyök és előnyök
  • Hosszú élettartam a keményfém pengéknek köszönhetően
Felhasználói előnyök
  • Optimálisan alkalmas fogantyúprofilok készítésére különböző fafajtákból
Alkalmas
  • 1400, 2000, 2200 OF-ért
  • vezetőgolyóval. csapágy
  • keményfém penge
csomagolás önkiszolgáló értékesítéshez
All inclusive garancia --> További információ
technikai paraméterek
  • D 32,00 mm
  • NL 57,00 mm
  • R1 20,00 mm
  • R2 16,00 mm
  • 12 mm-rel