MAKITA RP2303FC07 - Felsőmaró kofferben
jelenleg nem elérhető
Termékkód: RP2303FC07
Hivatalos kereskedő
jelenleg nem elérhető
Ajánlott tartozékok
Minden termék
Minden termék
A kosárban
MAKITA 199140-0 - Vezetősín 1,0m
na sklade
A kosárban
MAKITA 194385-5 - Szorítóbilincsek SP6000K 2 db
Utolsó darab
MAKITA 194579-2- Vezetősín-adapter
na sklade
MAKITA 194367-7 - Vezetősín 3,0 m
MAKITA Vezetősín tengelykapcsoló készlet - 198885-7
Szállításra kész
MAKITA 199141-8 - Vezetősín 1,5m
Utolsó darab
Szállításra kész
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
  • Rendkívül erős vágó állítható sebességgel, ideális nagyobb vágóátmérőkhöz.
  • Kiválóan hozzáférhető toronymélységállítás 3 állítható előbeállítással.
  • A merülési mélység egyszerű beállítása és rögzítése a fogantyúk elengedése nélkül.
  • Praktikus és precíz rendszer a másológyűrűk gyors cseréjéhez.
  • Két LED-es munkalámpa háttérvilágítással.
  • Beépített orsózár a gyors vágócsere érdekében.
technikai paraméterek
  • Névleges teljesítmény 2100 W
  • Névleges feszültség 230 V
  • Alapjárati fordulatszám 9000 - 22000 min-1
  • A befogópatronok átmérője max 12 mm
  • Merítési mélység 0 - 70 mm
  • Furat az aljzathoz 68 mm
  • Alaplap átmérője 170 mm
  • Kábel hossza 4 m
  • Méretek (H x Sz x Ma) 155 x 294 x 327 mm
  • Súly  6,2 kg
Mellékelt tartozékok
  • Szorítóhüvely 6mm (763801-4)
  • Szorítóhüvely 8mm (763804-8)
  • Feszítőpatron 12 mm (763628-2)
  • Párhuzamvezető (342428-9)
  • Porelszívócsonk (194934-8)
  • Szerelőkulcs 24 (781030-7)
  • Hordtáska (MAKPAC)
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
Akció
Ingyenes szállítás
FESTOOL 576919 - OF 1010 REBQ-Plus felső marógép
Akció
Ingyenes szállítás
FESTOOL 578049 Felső maró OF 1010 REBQ-Szett
DeWALT D26204K Kombinált / felső és él / marógép 6-8 mm, 900 W
Rendelésre
BOSCH POF 1200 AE - 0 603 26A 100 - Maró
BOSCH GOF 20-12 - Felsőmaró - 0601627220
DeWALT D26203 Felső marógép - 6-8 mm, 1100 W