MAKITA UC011GT101- AKKUMULÁTOROS LÁNCfűrész
Utolsó darab
Termékkód: UC011GT101
Hivatalos kereskedő
Utolsó darab
Ajánlott tartozékok
Minden termék
Minden termék
A kosárban
MAKITA 1910U0-9 - BIOTOP fűrészlánc kenőolaj
Utolsó 2 darab
A kosárban
MAKITA 1910T9-4 - Lánckenő olaj 5L
Utolsó 2 darab
3
Kibővített garancia lehetőség
Erre a termékre háromévesgarancia vonatkozik
A kiterjesztett garancia beállításának pontos menetét a GYIK oldalunkon találja.
Igényelje a kiterjesztett 3 éves garanciát
  • Erőteljes akkus láncfűrész nagy láncsebességgel.
  • Könnyen hozzáférhető oldalsó csavar a láncfeszítéshez.
  • Lánckenés állítható áramlási sebességgel.
  • Első fogantyúfedél integrált láncfék-mechanizmussal.
  • Kapcsoló LED jelzéssel és automatikus leállítással.
  • A láncolajszint ellenőrzésére szolgáló ablak.
  • Masszív fém láncfogó.
  • A rúd rögzítése két anyával biztonsági berendezéssel a rúdburkolatból való kiesés ellen.
  • 1 db BL4050F 5,0 Ah akkumulátorral és DC40RA gyorstöltővel szállítjuk
technikai paraméterek
  • Névleges akkumulátorfeszültség 40 Vmax
  • Maximális kimeneti teljesítmény 1600 W
  • Vezetősín hossza 35 cm
  • lánc osztás 325"
  • Horony szélessége 1,1 mm
  • Max. lánc sebessége 25,5 m/s
  • Tartály (láncolaj) 230 ml
  • WetGuard/IPX4 tömítési osztály
  • Méretek (H x Sz x Ma) 445 x 230 x 275 mm