CMT Üreges lekerekítő maró csapággyal R2 D16,7x12,7 S8 C93816711
Utolsó darab
/
Termékkód: C93816711
Hivatalos kereskedő
Utolsó darab
  • Szerszámtest első osztályú acélból
  • HM keményfém vágóélek
  • Teflon tapadásmentes bevonat
  • 15 sugárméret
  • Másolja a csapágyakat
  • Átmérő: 16,7 mm
  • Vágási mélység: 12,7 mm
  • Szára: 8 mm
Erről a termékről még nem írtak véleményt
Hasonló termékek
A kosárban
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 9,5 mm, L 25,4 mm, G 68 mm
Külső raktárban
A kosárban
BOSCH V-horony marók 8 mm, D1 11 mm, L 14 mm, G 45 mm, 60°
jelenleg nem elérhető
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 25,4 mm, G 68 mm
Külső raktárban
BOSCH Fecskefarkú marók 8 mm, D1 14 mm, L 14 mm, G 55 mm, 15°
jelenleg nem elérhető
BOSCH B 32 G marófúró Rotocuthoz 3,17 mm, L 25 mm, G 50 mm
BOSCH V-horony marók 8 mm, L 31,8 mm, L 19 mm, G 51 mm, 90°
BOSCH V-horony marók 8 mm, D1 16 mm, L 16 mm, G 45 mm, 90°
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 40 mm, G 84 mm
BOSCH B 32 CU marófúró Rotocuthoz 3,17 mm, L 35 mm, G 70 mm
BOSCH 1609200314 - 4 részes szabadkézi marókészlet 6 mm, 13; 13; 13; 13 mm
BOSCH Fazettáló maró, 6 mm - 2608628448
BOSCH 1609200307 - 3 részes szabadkézi marókészlet 6 mm, 16; 16; 16-7 mm
BOSCH B 64 CU marófúró Rotocuthoz 6,35 mm, L 50 mm, G 80 mm
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 25,4 mm, G 71,5 mm
BOSCH Beállító marók 12 mm, D1 12,7 mm, L 50,8 mm, G 106,8 mm
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 9,5 mm, L 25,8 mm, G 71,5 mm
BOSCH Beállító marók 12 mm, D1 12,7 mm, L 38,5 mm, G 93,6 mm
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 12,7 mm, L 13 mm, G 56 mm
BOSCH Beállító marók 8 mm, D1 16 mm, L 20 mm, G 60 mm
BOSCH V-horony marók 8 mm, L 12,7 mm, L 10 mm, G 44,5 mm, 90°